Plavba do Karibiku na výletní lodi MSC vás zavede na nejkrásnější pláže na světě.

Nachází se ve stejné části Atlantiku, která myvá pláže Floridy, Malibu a Miami. Bimini jsou skupina ostrovů, které patří do Baham.

MSC Cruises pomohla v této části země zařídit ráj na životní prostředí a exkluzivní místo pro dovolené v souladu s přírodou, na jedné ze svých vzdálenějších míst: Ocean Cay MSC Marine Reserve.

 

Uvidíte nádherné pláže, rozlehlé, klidné laguny, harmonické linie typických domů bahamské vesnice a mnoho dalšího. Korunní klenot Ocean Cay jsou vodní sportovní aktivity, vhodné pro dospělé i děti.

 

Kromě toho část ostrova je věnována rodinám. Nachází se kousek od místa, kde jsou ukotveny lodě, oblast je plně vybavena. Pro romantické výletní návštěvníky je na druhé severní straně pláže možnost uspořádat svatbu , budou moci představit svatbu nebo se zde můžou páry jednoduše projít a vychutnat si nádhernou romantickou přírodu.

MSC plavební výlety jsou také jako podvodní průzkum mořské rezervace MSC s jeho ohromující tropické podmořským životem. Během svého Caribbean Cruise, budete mít také možnost samostatně šnorchlovat a plavat ve vodách oceánu Cay.

 

K zajímavostem tohoto jedinečného ostrova patří jeho přímořské restaurace a tiki bary. Druhý ostrov, spojený k hlavnímu ostrovu, hostí Ocean Cay Yacht Club & Spa, kde si budou moci odpočinout návštěvníci v odborných rukou masérů, v pokojích stíněných hustou vegetací.

Plavby proplouvájící tímto přístavem

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme